פורסם ב

שירותיו של מנעולן בצפון

אם אתם רוצים להחליף את הנעול בביתכם הממוקם בצפון, רוצים לשדרג את האבטחה בביתכם, הזמינו מנעולן בצפון שיעשה עבורכם את ההתאמות המתאימות ביותר עבורכם, יבצע התקנה נקייה ויעבוד בצורה טובה ואמינה. איך תוכלו לדעת שאתם מזמינים את המנעולן המתאים ביותר שייתן לכם את השירות הטוב ביותר?

השלכות גאוגרפיות למחיר

ישנם הרבה מנעולנים ברחבי הארץ, כדי לבחור את המנעולן במחיר טוב יותר עבורכם אתם רוצים מנעולן מקומי. הקרבה הגאוגרפית תחסוך לכם עלויות נוספות כגון נסיעה ודלק שכן מנעולן מהמרכז יחייב אתכם בגין ההוצאות הללו וגם מנעולן מקומי יהיה זמין יותר עבורכם שכן אין לו צורך לפנות עבורכם יום שלם לנסיעות והתקנה.

אילו שירותים ניתן להזמין

מנעולן בצפון יכול לספק עבורכם גם שירותי פריצה במידה ואיבדתם את מפתחות הבית או המשרד, הוא יוכל להגיע אליכם בזמן קצר יותר ממנעולן המגיע ממרחק. בנוסף, הוא מספק שירותי מנעולנות הכוללים שירותי התקנה של מנעולים חדשים בין אם אתם רוצים להחליף למנעול צילינדר פשוט כפי שהיה קודם לכן בדלת או למנעול חכם בהתאמה לסוג הדלת ולצרכים שלכם.

שירותים מתקדמים לאבטחה טובה יותר

ישנם מנעולנים שמכירים את המערכות המתקדמות ביותר בשוק, הם יכולים להתקין לכם מערכת שמשתלבת עם אפליקציות מתקדמות וגם למצלמות אבטחה. ישנן מערכות היום הניתנות להתקנה ללא תשתית מוקדמת ומתחברות באמצעות רשת אלחוטית. המערכות הללו מאפשרות התקנה מהירה יותר ואף חוסכת בעלויות החיווט שעולות לא מעט כסף במידה וצריך אותן.

מה זה מנעולים חכמים

מנעול חכם הוא מנעול דיגיטלי המאפשר פתיחת של הדלת ללא שימוש במפתח מסורתי כמו פעם. ישנם מנעולים שניתן גם לשלב את שני הסוגים בשימוש במפתח ומנעול חכם. מנעול קודן הוא אחד הסוגים הנפוצים, זה מנעול שבאמצעות הקלדת הקוד הדלת תיפתח. מנעול ביומטרי זה מנעול שנפתח באמצעות טביעת אצבע וישנו גם מנעול עם צ'יפ שניתן לפתוח את הדלת באמצעותו.

אם אתם מתגוררים בצפון או שמשרדכם ממוקם בצפון, היעזרו בשירותי מנעולן בצפון כדי לספק עבורכם את שירותיו על הצד הטוב ביותר, התייעצו איתו על התאמת המנעול לדלתכם והבטיחו לביתכם או למשרדכם את האבטחה הטובה ביותר.